THG YAPI ÇÖZÜMLERİ
1938 yılında Hayrettin GÜRLÜ tarafından inşaat malzemeleri ürünleri ticareti yaparak sektöre giriş yapmıştır. Dik duruşu, ilkeleri ve kararlı yapısıyla kendini kanıtlayan ve sektörde kendine yer edinen THG Ticaret, Kurucusu Hayrettin Gürlü’nün vefatı sonrası, 1988 yılında bayrağı oğlu ,Erol GÜRLÜ devralmıştır. Sektöre yeni bakış açısı ve hızlı çözümler sunarak Türkiye’deki tüm bölgelere hizmet vermeye başlamıştır.

Hikayemiz

Aslan Çimento, Ytong, Knauf, Deckon, Yurtbay Tuğla, Nuh Çimento, Dyo Boya, Filli Boya, İzocam, Gürbüz Tuğla, gibi sektörün önde gelen markalarının distribütörlüğünü başarı ile yürüten firmamız her yıl Türkiye genelinde satış derecelerinde en baş sıralarda yer almaktadır. THG YAPI ÇÖZÜMLERİ ürün gamını uygun fiyat politikası ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak müşterileriyle paylaşmayı amaç edinmiştir. Ayrıca firmamız, gelişimi ve müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek adına sektörel gelişmeleri yakından takip edip sektörüne yatırım yapmaktadır. 2002 yılında Erol GÜRLÜ’nün vefatı sonrası bayrağı ailenin en genç ve dinamik evladı Teoman Hayrettin GÜRLÜ devralmıştır. Deneyimli ve uzman kadrosu ile müşteri memnuniyeti ve güvenini daima en iyi fiyat ve kaliteli hizmet anlayışıyla gerçekleştirmeye çalışmaktadır.

Müşteri memnuniyeti felsefesinden yola çıkarak, yapı sektöründe doğru tedariği tam zamanında teslim eden, öncelikle bölgemizin ve ardından ülkemizin saygın yapı çözümleri sunan markası olmaktır. Hizmet sunduğu tüm alanlarda, çalışanları ve müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak için uluslararası standartlarda hizmet ve ürünler sunmak, rekabetçi büyüme politikası ile şirketi, sektörü ve ülke ekonomisi için öncülerden biri olmak, çağımız koşullarına uyumlu bir şekilde ileriye doğru yol alırken toplumun kalkınmasına katkıda bulunacak kuruluşlar arasında yerini almaktır.

Vizyonumuz

3 kuşak öncesi başlayan ticari hayatımızın ilk  gününden beri dürüstlük, güvenilirlik ve güler yüzlü hizmet ilkeleri üzerine kurduğumuz  iş anlayışını; müşteri odaklı yaklaşımıyla yapı sektöründeki tüm yenilikleri takip ederek günümüzün olduğu kadar geleceğin de ihtiyaçlarına uygun tedarik zinciri modelini, doğaya ve insana hizmet etmeyi ilke edinip müşteri memnuniyeti odaklı satış sunmak öncelikli misyonumuz. THG olarak her zaman yaptıklarımızın ve yapacaklarımızın arkasında gururla olmak ve sizleri memnun etmek için çok daha fazla çaba göstererek ilerlemek en temel misyonumuzdur.

Misyonumuz